مراسم افتتاح کارخانه جدید شرکت فناوری پترولیوم شانسی هینایزن به شکلی بزرگ برگزار شد

March 2, 2023
آخرین اخبار شرکت مراسم افتتاح کارخانه جدید شرکت فناوری پترولیوم شانسی هینایزن به شکلی بزرگ برگزار شد

شانشي، چين 2 مارس 2023 شانشي هينايزن پترووليم تكنولوژي شرکت توليد پترووليم شرکت توليد پترووليم شينشينشان دهنده توسعه بلندپروازانه شرکت در زمینه تولید و گسترش قطعات حفاری PDC.

کارخانه جدید در استان شانسی واقع شده است، که یک منطقه گسترده را پوشش می دهد و با تجهیزات تولید مدرن و آزمایشگاه های تحقیق و توسعه مجهز است.با هدف ارائه راه حل های PDC با کیفیت بالا به مشتریانافتتاح این کارخانه به طور کامل نشان دهنده تعهد شرکت به بهبود بهره وری حفاری نفت و نوآوری تکنولوژیکی است.

 

در مراسم ثبت نام، تیم مدیریت ارشد، کارکنان و شرکای شرکت شانسی هیینایزن پتروولیوم تکنولوژی لمیتد برای جشن گرفتن این لحظه مهم گرد هم آمدند.مدیرعامل شرکت، آقای ژانگ هوا، سخنرانی پرشور ارائه داد. او گفت: "تکمیلی این کارخانه جدید نشان دهنده سرمایه گذاری قابل توجهی ما در زمینه حفاری PDC است.ما همچنان به نوآوری و کیفیت متعهد هستیم و خدمات را برای اکتشاف نفت جهانی ارائه می دهیم." صنعت راه حل های عالی تری را ارائه می دهد.

شرکت Shaanxi Hainaisen Petroleum Technology Co. Ltd.شرکت دارای تجربه گسترده ای در زمینه حفاری نفت است و متعهد به ارائه قطعات حفاری PDC با عملکرد بالا و محصولات مرتبط با آن است.راه اندازی کارخانه جدید ظرفیت تولید شرکت را تقویت می کند و اطمینان حاصل می کند که مشتریان می توانند محصولات را که نیازهای آنها را در زمان مناسب برآورده می کنند، به دست آورند.

 

 

مراسم ثبت کارخانه نیز از سوی مقامات دولتی و جامعه کسب و کار محلی مورد توجه و حمایت قرار گرفت.نمایندگان دولت استان شانسی در این مراسم شرکت کردند و به پیشرفت آینده شرکت تبریک گفتند..

عملیات رسمی کارخانه جدید، نفوذ شرکت Shaanxi Hainaisen Petroleum Technology Co. Ltd را افزایش می دهد.در بازار جهانی حفاری نفت و ارائه به مشتریان با راه حل های بسیار عالی حفاریشرکت به تلاش برای نوآوری ادامه خواهد داد، متعهد به پاسخگویی به نیازهای مشتریان و کمک به توسعه پایدار صنعت اکتشاف نفت است.

مراسم افتتاح موفق کارخانه جدید شرکت شانسی هینایزن پترولیوم تکنولوژی لمیتد نشان دهنده گسترش و رشد شرکت در صنعت است.و از تحولات آینده هیجان انگیزتر خبر می دهدشرکت مشتاق است که به ارائه محصولات و خدمات برتر به مشتریان و پیشرفت در زمینه حفاری نفت ادامه دهد.

 

آخرین اخبار شرکت مراسم افتتاح کارخانه جدید شرکت فناوری پترولیوم شانسی هینایزن به شکلی بزرگ برگزار شد  0