تکنولوژی نفتی شانسی در نمایشگاه نفت و گاز هاینان نوآوری را نشان می دهد

November 6, 2023

استان هاینان، چین - 26 اکتبر 2023- شرکت شانسی هینازین پتروولیم تکنولوژی، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه حفاری صنعت نفت و گاز، اخیرا در نمایشگاه نفت و گاز در استان هاینان چین شرکت کرد.معروف به تکنولوژی و راه حل های پیشرفته در بخش نفت و گاز، طیف وسیعی از محصولات و خدمات نوآورانه را به نمایش گذاشت و توجه کارشناسان صنعت و شرکای بالقوه را به خود جلب کرد.

آخرین اخبار شرکت تکنولوژی نفتی شانسی در نمایشگاه نفت و گاز هاینان نوآوری را نشان می دهد  0

نمایشگاه نفت و گاز هاینان، به عنوان یک پلت فرم حیاتی برای رهبران صنعت برای جمع شدن و به اشتراک گذاشتن آخرین پیشرفت ها، فن آوری ها و ایده های بخش نفت و گاز عمل کرد.با تمرکز بر پایداری، نوآوری و همکاری، این رویداد علاقه قابل توجهی از شرکت کنندگان داخلی و بین المللی را به خود جلب کرد.

آخرین اخبار شرکت تکنولوژی نفتی شانسی در نمایشگاه نفت و گاز هاینان نوآوری را نشان می دهد  1

شرکت Shaanxi Hainaisen Petroleum Technology که به دلیل تخصص خود در راه حل های حفاری و استخراج شناخته شده است، از این فرصت برای نشان دادن تعهد خود به پیشرفت صنعت استفاده کرد.غرفه نمایشگاه آنها محصولات و خدمات مختلفی را برای افزایش بهره وری و پایداری در عملیات نفت و گاز ارائه می دهد.

این نمایشگاه با حضور بسیاری از کارشناسان صنعت، مهندسان و مدیران شرکت های مختلف در حال بررسی آخرین فناوری ها و روندها بود.غرفه شانشی هینایسن در طول این رویداد گردشگران زیادی را به خود جلب کرد، که در بحث های عمیق و نشان دادن پیشنهادات شرکت شرکت شرکت داشتند.

آخرین اخبار شرکت تکنولوژی نفتی شانسی در نمایشگاه نفت و گاز هاینان نوآوری را نشان می دهد  2

نمایشگاه نفت و گاز هاینان یک بستر منحصر به فرد برای شبکه سازی و همکاری فراهم کرد. Many attendees expressed their appreciation for the opportunity to learn about Shaanxi Hainaisen's pioneering solutions and looked forward to exploring potential partnerships with the company in the future.

آخرین اخبار شرکت تکنولوژی نفتی شانسی در نمایشگاه نفت و گاز هاینان نوآوری را نشان می دهد  3

با پایان نمایشگاه، مشخص شد که فناوری نفت شانسی هیینایزن تأثیر قابل توجهی بر صنعت داشته است.تقویت موقعیت خود به عنوان یک بازیگر کلیدی در بخش جهانی نفت و گازتمرکز شرکت بر نوآوری و پایداری با نیازهای در حال تکامل صنعت مطابقت دارد،و شرکت آنها در رویدادهایی مانند نمایشگاه نفت و گاز هاینان انتظار می رود منجر به پیشرفت های هیجان انگیز در این زمینه شود..